נציגויותKaspersky

Kaspersky

הגנה בפני קוד זדוני ברמת נקודות קצה הפכה להיות סטנדרט בכל מחשב ורשת כיום, מבחר המוצרים הקיימים בשוק נותנים כלים בידי הלקוח לבחור את המוצר המתאים לצרכים המיוחדים שלו.
כדי לבחור את המוצר המתאים ביותר שיהווה את ההשקעה הנכונה ביחס עלות התועלת, יש לזכור כי "אבטחת מידע" בכלל ושרותי "אנטי-וירוס" בפרט הינן שירות ולא מוצר!
 
כשירות, החשיבות של עדכונים שוטפים, תמיכה במשווקים ובלקוחות בעברית, רוסית ואנגלית, יחד עם יחס גילוי מרבי, יעילות הטיפול בנוזקות ואפשרות שדרוג לגרסאות חדשות הן נקודות קריטיות בבחירת פתרון ההגנה ללקוחות עסקיים ופרטיים.
 
פאוור מייצגת בלעדית את חברת Kaspersky המובילה באופן עקבי באיכות הפתרונות שלה ובתאימות לקריטריונים כפי שהוצגו לעיל. לפרטים נוספים: Kaspersky

אנטיוירוס לעסקים

קספרסקי מאפשרת לך שליטה והגנה מעולה בכל שכבות הארגון שלך. המערכות אינטליגנטיות של קספרסקי מספקות הגנה מפני איומים חדשים ומתוחכמים ומגובה בניסיון בלתי נלאה במלחמה נגד תוכנות זדוניות.
לפרטים נוספים

 

אנטיוירוס לעסקים קטנים

הפתרונות של קספרסקי לעסקים קטנים קל להתקנה ולשימוש ללא כלי ניהול מיוחדים, המטרה לספק הגנה יעילה מפני סוגי איומים מגוונים בעולם האינטרנט.
לפרטים נוספים

 

אנטיוירוס ביתי

המוצרים של קספרסקי לשימוש הביתי תוכננו  במיוחד לספק הגנה פשוטה ואיכותית מפני וירוסים, תולעים ותוכנות זדוניות אחרות, כמו גם תקיפות האקרים, ספאם ותוכנות ריגול.
לפרטים נוספים
Go to top